HAKKIMIZDA


Firmamız 2010 yılından beri tek kullanımlık iş güvenliği ürünleri imalat ve satışını yapmaktadır. firmamızda tek kullanımlık tulum , tek kullanımlık önlük , kolluk , bone , vb tüm ekipmanlar üretilmektedir. 

Firmamız sipariş üzerinede çalışmakta olup elimizde olan üretimden cıkmış tüm ürünleri hızlı bir şekilde müşterilerimize.

hem istanbul içi hemde istanbul dışı gönderim yapmaktadır.


Eldiven çeşitlerimizlede piyasanın en iyi eldiven çeşitlerini yurt dışında malezya , taiwan , china gibi ülkelerde özel üretimini yaptırarak piyasaya sürmekteyiz. bu şekilde en uygun fiyatları tarafınıza sunuyoruz 50 koli üzeri için özel fiyat politikamız mevcuttur. 


ürünlerimiz en iyi testlerden geçirilerek piyasaya surulmektedir. marka imajımızı korumak için 3,5 - 6 gr ortalamalarında ürün satışımız ağırlıklı olup nadirde olsa 2,90 - 3,20 gram urunleride piyasaya sürmekteyiz.


firma olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz bu sayede müşterilerimizi daimi alışverişi tarafımızdan yapmaları temennimiz olup en önemli değeri sunup teslimata kadar müşterilerimizle iletişim halindeyiz.

cicek
resim